EXCEART Електрични Убавина Апарат и USB Полнењето на Лицето Massager Кожата Scrubber Кожата Шпатула Лицето Чистење Алатка за Лицето за Длабоко Чистење

EXCEART Електрични Убавина Апарат и USB Полнењето на Лицето Massager Кожата Scrubber Кожата Шпатула Лицето Чистење Алатка за Лицето

Това е достапна
DEN 594.96
Количината на стоката:

Убавината апарат за професионална нега на кожата од суштинско значење за луѓето кои сакаат убавината.Изработени од АБС материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, многу практично во употреба.Убав помошник за вашата секојдневна масажа на лице, ви помага да го имаат мазна кожа.Лесен и пренослив, лесно да се носат со вас.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива убавина апарат?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која може да направи повеќе работни места?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални убавина апарати, направен од материјал, мора да се исполнат потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Бела-Материјал : ABS-Големина : 9.50 X9.50 X2.10см/3.73 X3.73 X0.83inch-Номинална моќност : 5 W-Влезен напон : 5.0 V-1А - Изработени од АБС материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Убав помошник за вашата секојдневна масажа на лице, ви помага да го имаат мазна кожа.- Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, многу практично во употреба.- Лесен и пренослив, лесно да се носат со вас.- Убавината апарат за професионална нега на кожата од суштинско значење за луѓето кои сакаат убавината.- Боја : Бела.- Големина : 9.5 X9.5 X2.1cm.Пакет Вклучувајќи 1 x убавина инструмент 1 x спецификација 1 x USB кабел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата