Artibetter Presser Нозе за Машина за Шиење од Нерѓосувачки Челик (Валани Полите Притисок Нога за Ниска месо тело за Шиење Quilting Машина Додатоци

Artibetter Presser Нозе за Машина за Шиење од Нерѓосувачки Челик (Валани Полите Притисок Нога за Ниска месо тело за Шиење Quilting

Това е достапна
DEN 772.80
Количината на стоката:

Одговара на сите ниско-месо тело машини за шиење, вклучувајќи ги , , Babylock, Викинг, Евро-pro, , Kenmore, Бела, Juki, Bernina, Нов Дом, Necchi, Elna и повеќе машина за шиење нозе.На запад нога е добра алатка за крои над суровини рабовите лесно и уредно валани полите нога.Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба невидливи патент нога.Може да се прибере на нога, без користење шрафцигер полите presser нога.Боја : Сребро.Материјал : трајни цврст метал.Должина : 36mm, Ширина : 16mm шиење додатоци.Description Sewing Машина Presser Нога Домаќинство Машина за Шиење Прилог за Сите Ниска месо тело за Шиење Machine Features Material : трајни тешко metal Length : 36mm, Ширина : 16mm Package Including1 x Професионални Presser Нога.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата