BAIHU Верверица Хрчак Безбедност Вулкански Камен Зајакот Кафез Додатоци Млечни Заби Камен Природни Минерални Џвакање Играчки за Миленичиња Резерви(6cm)

BAIHU Верверица Хрчак Безбедност Вулкански Камен Зајакот Кафез Додатоци Млечни Заби Камен Природни Минерални Џвакање Играчки за Миленичиња

Това е достапна
DEN 186.72
Количината на стоката:

Предмет Тип : Мал Милениче Млечни Камен.Боја : Како На Сликата.Големина : Како Слика.Материјал : Природни Минерални.Пакет содржи : 1* Млечни Камен(Без јаже).Материјал : Природни Mineral Size : Како Picture Package Вклучуваат : 1* Млечни Камен(Без јаже)Точка Тип : Мал Милениче Млечни Stone Color : Како Picture Features : 1. Природни Калциум тон,еко-пријателски и health2. Погоден за додавање калциум за миленичиња и помогне на дробење на забите.3. Може да се стави во кафезот за миленичиња игра и chewing4. Применливи за хрчаци, chinchillas, гвинеја свињи и други мали домашни миленици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата