Herdez Автентичен Мексикански Медиум Во Топли Сосови 15.7 Оз Глутен Слободни (Guacamole Фудбалскиот Медиум, 2 Парчиња)

Herdez Автентичен Мексикански Медиум Во Топли Сосови 15.7 Оз Глутен Слободни (Guacamole Фудбалскиот Медиум, 2 Парчиња)

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

2 15.7 fl мл Herdez Guacamole Фудбалскиот Медиум.Оваа сите-нов вкус е комбинација на мазна, богат вкус на вистински авокадо со сите класични состојки на автентичен салса верде?tomatillos, кромид, jalape?о пиперки и cilantro.Уживајте во вкусот на ова Herdez Guacamole Салса, ова ќе биде фудбалскиот дека ќе се стави над апсолутно сè!Тоа е идеален додаток на чипови и, исто така може да се додаде да се различни од вашите омилени рецепти.Guacamole Салса, мазна вкусен врвот и совршен натопи; Сите нови вкус комбинира мазна богат вкус на авокадо со класични состојки на салса верде; Тоа е зачинета удар, како што е во вашата локална taqueria; Herdez, Guacamole Фудбалскиот е совршен прилог на речиси секоја храна; Автентичен вкус и вкус.Вкус Име : Guacamole Фудбалскиот Среден | Големина : 15.7 Унца (Пакување од 2).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата