Линеарни Водич Железнички, Заклучување Тип MGN9B Имајќи Челик Линеарна Железнички Блок, Машински за Индустрија Автоматска Опрема Линеарна Подвижни Делови

Линеарни Водич Железнички, Заклучување Тип MGN9B Имајќи Челик Линеарна Железнички Блок, Машински за Индустрија Автоматска Опрема

Това е достапна
DEN 1975.20
Количината на стоката:

Професионални и технички железнички и блок, силни и издржливи.Блок има подмачкување систем за подмачкување на нафта лесно може да се стави во масло влезот на страна.Дизајниран со топката retainer, која им овозможува на заменливост во случај на мала прецизност.Усвојување на 4-точка за контакт дизајн, што може да носи товар од секоја насока, и да има добра цврстина и висока точност.Мала и лесна тежина, погоден за повеќето автоматска опрема.Карактеристики : Професионални и технички железнички и блок, силни и издржливи.Усвојување на 4-точка за контакт дизајн, што може да носи товар од секоја насока, и да има добра цврстина и висока точност.Дизајниран со топката retainer, која им овозможува на заменливост во случај на мала прецизност.Блок има подмачкување систем за подмачкување на нафта лесно може да се стави во масло влезот на страна.Мала и лесна тежина, погоден за повеќето автоматска опрема.Спецификации : Железнички Модел : MGN9 BType : Слајд Rail Slide Песна : Линеарна Rail Rail Должина : 150mm/5.9 inch Rail Ширина : 9mm/0.4 inch Material : Имајќи steel Number на лизгачот : 2 Sliding Блок Модел : MGN9 BSliding Блок Фиксен Режим : за Заклучување type Weight : Прибл. 93g / 3.3 oz Package Листа : 1 x MGN9 B Линеарна Водич Rail2 x MGN9 B Линеарна Водич Блок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата