Yokawe 24Pcs Мат Лажни Ноктите Матирано Браун Медиум Балерина Плоштадот Ковчег Лажни Нокти Долги Целосно Покривање Акрилик Притиснете Клип на Ноктите за Жени и Девојки

Yokawe 24Pcs Мат Лажни Ноктите Матирано Браун Медиум Балерина Плоштадот Ковчег Лажни Нокти Долги Целосно Покривање Акрилик Притиснете

Това е достапна
DEN 183.84
Количината на стоката:

Safe Материјали : Лажни ноктите се направени од страна на Не-токсични акрил,заштита на животната средина, Употреба на ноктите налепница, не боли страна, може да трае долго време.Големина : 24pcs лажни ноктите & 12 различна дебелина,со 1pcs нокти датотека и 3pcs лепак налепници(БЕЗ ЛЕПАК).Ќе може да го изберат најсоодветен лажни ноктите со себе.Трим било должината и обликот лесно како што е потребно.Уникатен дизајн : Обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.Совршен избор за вашата помине модата, Одличен подарок идеја за вашата љубов еден и Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.Удобен и Ефикасен : Лажни ноктите со дизајни,3 минути се применуваат дома наместо на 30 минути во салон продавница!.Внимание : Кога ќе ги користат лажни нокти,ве молиме лак вашите нокти со цел да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од сликата, поради монитор во боја. ♬Драги пријатели,добредојдовте во мојата продавница. ❤ Пакување Содржина : 1 BUC мини нокти датотека 24 Парчиња Различна Големина Лажни Нокти, 1 лист (24 парчиња)нокти налепници (без помине лепак) ❤ Како да се користи лажни нокти : 1.Датотеката страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе го носат лажни ноктите подобро. 2.Чисти ноктите со алкохол пред подлога,а потоа можете да го отстраните многу полесно кога сакате. 3.Одберете ја точната големина на ноктите за секој прст,ќе се применуваат налепници на ноктите. 4.Стави на лажни нокти и притиснете на нив, за 5 секунди. 5.Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно. ❤ Совети за Отстранување : 1.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно. 2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината. ❤ Спецификација(Ширина) : 1.8 cm*2 парчиња,1.7 cm*2 парчиња,1.6 см*2 парчиња,1,5 см*2 парчиња 1.4 cm*2 парчиња,1.3 см*2 парчиња,1.2 см*2 парчиња,1.1 cm*2 парчиња 1.0 cm*2 парчиња,0.9 cm*2 парчиња,0.8 cm*2 парчиња,за 0,7 cm*2 парчиња ♬Дали сте во потрага за други специфични стил лажни нокти?♬ Дозволете ми дизајн нешто уникатно за вашиот посебен ден.Само испрати ми е-пошта со вашите барања. Ви благодариме за вашата посета Kakaco Продавница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата