Sterling Silver Студ Обетки за Жени, Мал Стан Точка Обетки Set | Мали Противалергиски Круг Студ Обетки | Нежен Круг Tragus ' Рскавица Studs за Мажите, Девојчињата (2mm/3мм/4mm)

Sterling Silver Студ Обетки за Жени, Мал Стан Точка Обетки Set | Мали Противалергиски Круг Студ Обетки | Нежен Круг Tragus ' Рскавица

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♥Противалергиски Фунта Сребро Обетки♥ Направени од S925 фунта сребро, противалергиски обетки за чувствителни уши Обложено со 14 K бело злато, кој ќе го задржи сјајна за секојдневно носење.Овој вкусен мини диск studs ќе одат со сè, додадете повеќе Нежна и Сјајна на вашиот секојдневен изглед. ♥Мали Студ Обетки Поставите♥ Доаѓаат со 3 Пара од различни големини Сет Боја : Сребро Дијаметар : 2mm/3мм/4mm, мулти-големина задоволат секојдневните потреби.Модерни и во минималистички дизајн, овие точка обетки се совршени за редење заедно или носење само за еден минималистички изглед. ♥Натпревар Со Било Облека♥ Овие мали хеликс студ обетки се само како малку polka точки за вашите уши, минималистички парче одговара за Роденден, Свадба на Божиќ Ден на Мајката Валентин Ден Запознавање Годишнини, итн. ♥Направен Со Љубов Подароци♥ Мали и тенки, овие sterling silver студ обетки се погодни за двете жени мажи, девојки и момчиња на било која возраст.Идеален подарок за вашата мајка, ќерка, син сопруга девојка дечко најдобри пријатели. ♥Врвот Услуги на Клиентите♥ Испораката од страна на amaozn, fastly и безбедно.Било прашање со овој вкусен точка обетки, ве молиме да бидат слободни да контакт.Сега се купи со доверба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од S925 Фунта Сребро, противалергиски обетки за Чувствителни Уши.Обложено со 14 K бело злато, кој ќе го задржи на живот-време сјајна сјај за секојдневно носење.Совршена како за Дневни Накит Подароци за жени на секоја возраст на Роденден, Свадба, Божиќ, Мајки Ден, Денот на Вљубените, Јубилеи итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата