U-M pulabo Срце Облик на Дрво Чип Kraft Хартија Занаети DIY за Свадба Партија Снимање Декоративни Додатоци 10pcs Убава

U-M pulabo Срце Облик на Дрво Чип Kraft Хартија Занаети DIY за Свадба Партија Снимање Декоративни Додатоци 10pcs Убава

Това е достапна
DEN 1377.60
Количината на стоката:

Обликот на срцето на дрвото отсечени од висок квалитет на дрво.Можете да го користите како убаво внатрешни работи, ако висат на влезот и на вратата.Овие ознаки се празни, па можете да пишувате што сакате.Тие се горди свадба фаворизира дека ќе бидат горди да го претстави на вашите гости.Овие ознаки се празни, па можете да пишувате што сакате them Service : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Пакет Including1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата