FEIDOL Сапун Сад со Вода Дренажа Дизајн за Сушење и чување на Сапун, Купатило, Кујна Сунѓери Носител (Виолетова - Овална) 2 Пакет

FEIDOL Сапун Сад со Вода Дренажа Дизајн за Сушење и чување на Сапун, Купатило, Кујна Сунѓери Носител (Виолетова - Овална) 2 Пакет

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Минимализам Дизајн - Авто-одвод нивоа овозможуваат водата да тече надвор, за разлика од многу дрво или бамбус сапун сад што оди остарел подоцна, овој сапун јадење држи сапун барови суви и чисти дури и.Лесен, Но Издржливи - Бар, сапун, држачи се направени од цврсти пластични материјали што не е толку кршливи, како и обично пластични сапун носители.Висок квалитет во материјалот и изработката.Погодни За Повеќе Ситуации - Совршена големина за сапун, сунѓери и toiletries.На дупчиња дел е доволно висока за кои сапун не да седат во вода и ќе добиете кашеста, се протега на животот на вашиот сапун.Совршен за тоалет и мијалник.Лесен За Употреба И Чистење - Овој сапун носителот има две нивоа.Горната лента на овој сапун носителот на врнежи може да биде самостоен или расклопуваат и се чисти со вода.Лесно да се земе тоа, освен.Лесен и едноставен дизајн за чистење.Safe Материјал И Не-Токсични - Изработени од еко-пријателски ABS материјални, не-токсични, без мирис, која содржи нула испарливи органски соединенија (VOCs), што е важно овие денови со зголемување на бројот на луѓе кои имаат алергии и нестабилност.Корисникот пријателски за чувствителна кожа.Тоа не е само сапун сад, но здравствена saver премногу.Минимализам дизајн.Направени од цврсти пластични, висок квалитет во материјалот и изработката.Совршена големина за сапун, сунѓери и toiletries.Имајте сапун чиста и сува, максимизира живот на сапун.Корисникот пријателски за чувствителна кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата