Магијата Носителот на 3 Позиција 2pk, Сива

Магијата Носителот на 3 Позиција 2pk, Сива

Това е достапна
DEN 609.60
Количината на стоката:

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ : Овие 3-позиција ѕид организаторите за постапува алатки се совршен начин за организирање на вашиот гаража, перална, нови простории и повеќе!Престане да се грижиш за метли и џогерите лизгачки надвор од плакари или добивање jumbled откако ќе го инсталирате оваа нова организациска алатка.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лифт алатката се справи во слотот и гравитацијата контролирана тркалање на топката ќе се прилагоди за да се справи со е дебелината и ќе се одржи во објектот безбедно место.РАЗНОВРСНА : Магијата Носител е дизајниран да се одржи различни апарати за домаќинство се држи стоката, како џогерите, метли, shovels, прашина, rakes, и многу повеќе.ОДЛИЧНО ФУНКЦИОНИРА : Секој слот држи до 7.5 килограми тежина, лесно ракување повеќето домаќинство tools.Тоа е, исто така, брзо и едноставно да се инсталира со лесно да се инсталира со Филипс шрафцигер и приложена завртки.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставно се мијат со сапун и топла вода, а потоа нека се исуши!.Магијата Носител е идеална за складирање решение се состои од метла организатор и на ѕид организатор дизајниран да се одржи различни апарати за домаќинство предмети со справува со различна дебелина.Едноставно внесете рачка во слотот и заокружен, гравитацијата контролирани, топката тркалање автоматски се приспособува на рачка е дебелината и костец тоа сигурно.Користете го овој кат четка и носителот метла комунални носителот на перење, гаража, двор, нови простории, канцеларии, и повеќе.Тоа е совршен за чистење организатор!Овој пакет на две ќе ви помогне да ги организирате вашите целата куќа!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата