Aexit 50mm Долго Подлога М4 Тема Пролет Натоварени Празен Ѕид Сидро Крило Орев Сребрен Тон Проширување Shield Подлога 10 Компјутери

Aexit 50mm Долго Подлога М4 Тема Пролет Натоварени Празен Ѕид Сидро Крило Орев Сребрен Тон Проширување Shield Подлога 10 Компјутери

Това е достапна
DEN 1713.60
Количината на стоката:

Име На Производ : За Да Се Префрлате Крило Орев; Материјал : Метал.Тежина : 61g; Пакет Содржина : 10 x Toggle Крило.Вкупната Големина : 50 x 11 x 11mm/2" x 0.43" x 0.43" (L*Макс.W*Макс.Т).Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Дупка Кол : M4/0.16".b299202008122f51 М4 пролет toggle крило орев.Сите метални светло должност празнина fixings, се повеќе издржливи.На крилјата на на за да се префрлате се шири товарот во текот на пошироката област со само проширување machanism, фиксна повеќе цврсто.Може да се инсталира на гипс картон празнина ѕид да се одржи полица, завеса род, hallstand, светилки.Завртки кои не се опфатени тука!Инсталиран Метод : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата