Lovair Ајкула Куче Живот Јакна Безбедност Облека Прилагодливи Појас Милениче Живот Вест Лето Куче Пливање Облека Перка Јакна Играње во Морето Кутре Бански

Lovair Ајкула Куче Живот Јакна Безбедност Облека Прилагодливи Појас Милениче Живот Вест Лето Куче Пливање Облека Перка Јакна Играње

Това е достапна
DEN 1332.00
Количината на стоката:

Ајкула перка desig, тоа е тело одговара на миленичиња.Прилагодливи куче живот јакна, дизајниран со горниот зафат ленти за лесно спасување со рака или брод јадица во вода.Пред плови помага да се задржи куче главата над водата.Безбедност дизајн, додадете две прилагодливи ремени.Светло-тежина за да се овозможи удобност и да се намали заморот, а носи убаво и прифатлива.specification Type : Миленичиња Куче Живот Jacket Material : polyester Color : сина, портокалова color Size : XS, S, M, L, XL, XXLSize-Back-ChestNeckWeight XS-20cm/7.87"-36-42cm/14.17-16.54"-32-35cm/12.59-13.78"-1-6kg S27cm/10.63"-44-54cm/17.32-21.26"-34-38cm/13.38-14.96"-6-8kg M33cm/12.99"-54-64cm/21.26-25.20"-43-50cm/16.92-19.69"-8-22kg L-40cm/15.75"-62-74cm/24.40-29.13"-48-55cm/18.89-21.65"-22-28kg XL45cm/17.72"-72-81cm/28.34-31.89"-54-60cm/21.25-23.62"-28-40kg XXL-50cm/19.69"-82-92cm/32.28-36.22"-62-70cm/24.40-27.56"-40-50kg Package се вклучени : 1pcs x Миленичиња Куче Живот Jacket Package се вклучени : 1pcs x Миленичиња Куче Живот Jacket Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата