Petco Бренд - EveryYay Hittin Мојот Чекор Сина и Црвена Две Тон Утлегар Куче Јака

Petco Бренд - EveryYay Hittin Мојот Чекор Сина и Црвена Две Тон Утлегар Куче Јака

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

Hittin " Мојот Чекор Сина и Црвена Две Тон Утлегар Куче Јака од Every Yay.Ограничен затворање помага да се задржи јака од стануваат премногу тесна.Прилагодливи за сигурна и удобно се вклопуваат.Овозможува нежна контрола.Д-Прстен обезбедува идеално место за да прикачите ознаките за идентификација и leashes.На Every Yay Hittin " Мојот Чекор Сина и Црвена Две Тон Утлегар Куче Јака карактеристики ограничен-затворање дизајн кој го спречува тоа од на лизгање, без да задави стануваат премногу тесна.Идеален за големи раси, grayhounds, whippets или било куче, чиј врат е како широк како главата.Консултирајте се со тренер за правилна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата