Не се Лизга Платформа Мебел Движат Dolly, со Interlocking Систем за Тешки Предмети за Движење на Тешки Мебел во Дом, Канцеларија или Складишта (16 X во 11) (Црна, Две Парчиња)

Не се Лизга Платформа Мебел Движат Dolly, со Interlocking Систем за Тешки Предмети за Движење на Тешки Мебел во Дом, Канцеларија

Това е достапна
DEN 1802.40
Количината на стоката:

【 Interlocking Работ Дизајн】се Разликуваат од заедничките мебел dollies, нашите движат dolly е дизајниран со interlocking рабови на 2 страни.Можете да поврзете повеќе dollies заедно според големината на стоки што треба да се движат.Исклучување кога не е во употреба,мали телото го прави повеќе напор за да го носат тука и таму. 【 Голем Капацитет】Оваа тешка должност двигател лесно може да се движат тешки предмети, како што се пијано, машина за перење, мебел и други апарати, во голема мера заштеда на вашите напори.Со dolly, Луѓе со ограничена подвижност,стари лица и лица со назад проблемите може да се намалат некои од непријатности. 【 Високо-квалитетни материјали】тркала усвојување на високо-квалитетен челик лежишта, кои имаат добра отпорност на абење и во голема мера се прошири на услугата живот.Автомобилот плоча усвојува нови полипропилен (PP материјал, кој во голема мера ја подобрува цврстина, цврстина и оптоварување-капацитет на носивост. 【360° Мазна Тркала】 со Оглед на тоа дека треба да се движат објекти на различни места, овој мобилен ролери со 4 висок квалитет тркала е погодно за вас да се движат.Во меѓувреме, тркала може да се врти без проблеми на различни основи, како што се тепих, керамичка плочка и дрво кат, итн.Децата и жените, исто така, може лесно да се користи. 【Повеќенаменски】Иако мал dolly едноставно во дизајн, тоа е комплекс во функција.Таа е идеална за урбаните и град за живеење.Тоа е широко прифатен во разни ситуации.Тоа е совршен за транспорт на големи товари и тешки предмети со поголема леснотија.Покрај тоа, можете да го користите и во затворени простории или на отворено.Опис на производот 1.Разноврсна да се Носат многу различни предмети 2.Преносни и лесно да се носат информации за Производот Тип : Количка Единица тежина : 1.7 kg Оптоварување : 150 Kg/330lb Автомобил големината на телото : 42*28cm/16*11in Автомобил тело боја : Сина, Црна, Сива Материјал : високо-перформанси полипропилен (PP) материјал Автомобил одбор висина : 8cm/3во Рициново дијаметар : 2in Материјали : Тркала : Челик лого+ПВЦ Автомобил Тело : нови полипропилен (PP.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата