Velamo Зелен Чај Стап Маска, Зелена Стап Маска, Зелен Чај Чистење Маска, Јаглен Блескав, Масло За Контрола На Лицето Маска, Кожата Detoxifying Се Соочуваат Со Стап Маска, Длаб

Velamo Зелен Чај Стап Маска, Зелена Стап Маска, Зелен Чај Чистење Маска, Јаглен Блескав, Масло За Контрола На Лицето Маска, Кожата

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

ПРИРОДАТА СОСТОЈКИ : Активни состојки бела јаглен & Kaolin глина може ефикасно отстранување на израстоци на мртвите клетки од кожата да се донесе свежа оние на површината.СУПЕР ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ - Тоа иновативни маска стап усвојува дизајн на ротирачки главата што го прави супер лесно да се примени.Само завртете од текстура и се применуваат на лицето, без неред и кавга.ДЛАБОКО во ПОРИТЕ DETOX : Нашата чистење, пора-удирање лицето маска може да дејствува како пора extractor— извлекувајќи нечистотијата од длабочината на кожата, да се намали нивното присуство, и оставајќи кожата мазна, исчистени, и се врати.СЈАЈНА КОЖА ЗАЈАКНУВАЊЕ : Оваа блескава подобрување на лицето маска намалува израстоци на мртвите клетки од кожата да се донесе свежа оние на површината, покажува вашата кожа е оригинална сјај.Точно нерамна, досадна кожата во природна, младешки сјај.Задоволство Гаранција : Што се поддржани од страна на нашите 100% задоволство гаранција, во рок од 30 дена од купувањето, ако не сте задоволни со производот, ние ви нудиме бесплатно враќање или замени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата