Здрава Раси Куче Солза Дамка & Лицето Брише - Над 200 Раси - Мирис Слободно - 70 Брише

Здрава Раси Куче Солза Дамка & Лицето Брише - Над 200 Раси - Мирис Слободно - 70 Брише

Това е достапна
DEN 2222.40
Количината на стоката:

ПОЧНЕ ОТСТРАНУВАЊЕ СОЛЗА/ПЛУНКА ДАМКИ – Избрише два пати на ден да започнете да гледате подобрувања во вашето куче е солза на дамки или плунка дамки!.ЛЕСНА И ЕДНОСТАВНА – Совршен за да се избрише, се чисти и се фрли далеку!Тоа е тоа што брзо!Благи и мирис-слободен формула чува вашето домашно милениче се соочуваат со чиста, свежа и мирис-бесплатно!.ЗАДРЖИ ВАШЕТО КУЧЕ ЧИСТИ Задржи вашето куче е на очите и устата области слободни и јасно на испуштање и остатоци.НАПРАВЕНИ ВО САД - Купи со доверба!Сите Здрави Раси Брише се направени во федерално регулирани производни капацитети!Одлични услуги на клиентите и политика на враќање. 100% задоволството загарантирани!.Здрава Раси нуди асортиман на куче здравствени производи, чешлање производи и закани за над 200 раси!Бидете сигурни дека за да ја побарате вашата раса!Кликнете на Здрава Раси линкот погоре насловот за да ги видите нашите storefront!.Здрава Раси Солза-Дамка на Лицето се Брише обезбеди потребната акција за чистење на лицето и очите.Ги отстранува солза и плунката дамки и помага да се задржи очите слободно и јасно од празнење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата