Gardenised Градина Скок Внатрешна и Надворешна Мат Prickle Лента Копа Затка, Црна

Gardenised Градина Скок Внатрешна и Надворешна Мат Prickle Лента Копа Затка, Црна

Това е достапна
DEN 765.12
Количината на стоката:

Големина : 80" L x 11" W x 1" H. Чува вашите животни далеку од вашата градина, растителни растенија, а исто така имајќи ги на вашиот кауч и така натаму.Конфигурираат дизајн може да биде намален за приоритетни големина и должина.Криви кука може да се намали и фиксно во почвата.Издржливи пластичен материјал.Чувајте ги вашите мачка далеку од вашата градина, растителни растенија, мебел и украси, затворен растенија, и многу повеќе места.Нејзините високи доволно да ги задржи мачки далеку, но не е штетна.Не се тркалаат таа има 16 куки кои може да се намали за да се обезбеди тоа во место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата