Happyyami E27 Барел Ткаенина Абажур Модерна Едноставна Крпа Уметност Pendant Ѕид Светлина Сенка Покрие Светилник Покрие Сијалица Кафез Guard За Дневна Соба И Спалната Соба Ка?

Happyyami E27 Барел Ткаенина Абажур Модерна Едноставна Крпа Уметност Pendant Ѕид Светлина Сенка Покрие Светилник Покрие Сијалица

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

Светлината поклопецот е погоден за повеќето светла, како што се маса светло, кат светлина, ѕид светлината и така натаму.Едноставна деликатна дизајн абажур, многу шик и единствен, стилски и убави.изработени висока - квалитет, безбедни текстил и метал материјал, кој може да се користи и за многу долго време.Може да ги испратите на вашите фамилии и пријатели како housewarming подарок, тие ќе бидат среќни.Погоден за различни стилови и сценарија.Можете да одговара со вашата куќа лесно.Опис на Овој производ е абажур, кој е направен од премиум материјал, безбедно и трајни производи за долгорочна употреба.погодна за спалната соба, дневна соба и повеќе.Тоа може да се заштити вашиот светилка од прашина.Исто така, тоа може да создаде романтична и пријатна атмосфера без заслепувачка светлина.добар housewarming подарок за вашите пријатели.Карактеристики - Боја : Беж.- Материјал : Крпа.- Големина : About20. 00 X14. 00 X14. 00cm; 7. 86 X5. 50 X5. 50in - изработени висока - квалитет, безбедни текстил и метал материјал, кој може да се користи и за многу долго време.- Светлината поклопецот е погоден за повеќето светла, како што се маса светло, кат светлина, ѕид светлината и така натаму.- Едноставна деликатна дизајн абажур, многу шик и единствен, стилски и убави.- Погоден за различни стилови и сценарија.Можете да одговара со вашата куќа лесно.- Може да ги испратите на вашите фамилии и пријатели како housewarming подарок, тие ќе бидат среќни.Пакет Вклучувајќи 1 X Абажур.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата