Дрвени Неодржлива Хрчак Играчки, Дрвени Неодржлива Качување Играчка за Мали Животни се Игра Куќа Кафез Џвакање Играчка Милениче Додатоци за Хрчаци Стаорец Глувче?

Дрвени Неодржлива Хрчак Играчки, Дрвени Неодржлива Качување Играчка за Мали Животни се Игра Куќа Кафез Џвакање Играчка Милениче Додатоци

Това е достапна
DEN 806.40
Количината на стоката:

100% сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетно природно дрво, не-токсични и безопасно.На уникатен вкус на дрвени играчки е повеќе привлечна за мали животни.Да ги инспирира да се забавуваат на мали домашни миленици и да ги направи физички одговара за здравство.Можете да контролирате неодржлива со прстите, со што се зголемува вашата интеракција со домашни миленичиња.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот На : Пет Играчка Материјали : Дрво Бои : Дрво Големина : Прибл. 19 * 7 * 4cm / 7.5 * 2.8 * 1.6 во Тежина : Околу. 81g / 2.9 оз Пакет листа : 1 * Минијатурни Неодржлива.

Клучни карактеристики

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Toy
Material:
Wood
Color:
Wood
Size:
Approx. 19 * 7 * 4cm / 7.5 * 2.8 * 1.6in
Weight:
Approx. 81g / 2.9oz
Package list:
 
1 * Miniature Seesaw :

Слични производи во категоријата