SlipX Решенија Сива Ткаенина Туш Завеса Repels Вода за долгорочната Трајност (Меки, Хотел-Квалитет Ткаени Полиестер, 70 x 72, Машина Перат)

SlipX Решенија Сива Ткаенина Туш Завеса Repels Вода за долгорочната Трајност (Меки, Хотел-Квалитет Ткаени Полиестер, 70 x 72, Машина

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Изработени од мек, текстура Полиестер.Се вклопува стандардна големина кади – 70 W x 72 H.Армирано-header и вода-отвратителен материјал помага да се обезбеди долготрајна издржливост.Машина перат во студена вода.Се исуши.Не кајгана.Овој производ е поддржана од страна на Slip X Решенија Мир на Умот Ветување.Ако имате прашања или проблеми по користење, едноставно допрат до нашите пријателски Грижа на Клиентите како Тим преку .Додадете свеж изглед на вашата бања со Текстура Туш Завеса.Заврши со атрактивна plisse текстура, овој туш завеса виси добро и се чувствува одлично!Работи најдобро со внатрешно туш лагер и бара туш куките или прстени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата