Поставен Чанта Кука,Британски Девствени Острови мапата Чанта Кука,Anegada мапата,Tortola мапата,Богородица Gorda мапата Карибите Свадба Чанта Кука,A0132 (2)

Поставен Чанта Кука,Британски Девствени Острови мапата Чанта Кука,Anegada мапата,Tortola мапата,Богородица Gorda мапата Карибите

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

Материјал : Алуминиум, Стакло.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Чанта Кука Големина : 4.5 cm,Cabochon Дијаметар : 3cm,База Дијаметар : 3cm.Уникатна Чанта Кука како денот на вљубените подароци,божиќ подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние многу ги цени сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.Материјал : Алуминиум, Стакло Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Чанта Кука Големина : 4.5 cm,Cabochon Дијаметар : 3cm,База Дијаметар : 3cm Уникатна Чанта Кука како денот на вљубените подароци,божиќ подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние многу ги цени сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата