QILERR Тензија Прачки 28 48 Инчи 2 Пакет Прилагодливи Продолжување Пролет Род Windows Завеса Прачки за Windows, Кујна, Купатило, Ковчегот, Гардероба (Бела)

QILERR Тензија Прачки 28 48 Инчи 2 Пакет Прилагодливи Продолжување Пролет Род Windows Завеса Прачки за Windows, Кујна, Купатило,

Това е достапна
DEN 407.52
Количината на стоката:

【Супериорен Материјал】Пролет тензија прачки е направен од високо-јаглероден челик силни и издржливи.Висок квалитет на печени боја ја прави површината се чисти и се изедначи, се обезбеди анти- 'рѓа способност, прачка содржи не' рѓосувачки челик SK8 силна пролет, зајакнување на товарот. 【Не се Лизга И Издржливи】Отстранлив ПВЦ крајот капи на краевите на притисок прачки не се лизга носат-отпорни.Погоден за полагање преку tightest прозорец завеси дупки,без оштетување на инсталација површина,погоден за голем број на материјал од ѕидовите.Тенките Компресија род се погодни за флексибилно користење во мали простори,Нема да се погледне гломазна. 【Лесно да се Инсталира】Тензија Завеса прачки продолжување 28 48inch.Многу лесно да се инсталира.Само unscrew до саканата тензија е направено, нема други fixings бара, нема вежби или завртки се потребни. 【Мултифункционален Тензии Род】Светлина Тензии род надворешната цевка со дијаметар 0.5 инчи, оптоварување apacity 2-4 lb.Тие работат за виси на лесни вратата странични и завеси.Може да се користи како плакарот род,грб закачалка, чевли багажник,bookcase род,кабинет род,шкафот род,провизии род, кујна прозорец ниво valance покривање,DIY проекти,и др. 【Голема услуга】Сите наши Тензија Завеса Прачки производите се поддржани од страна на 60 Дена 100% пари гаранција за враќање и 1-годишна Гаранција. (целосна наплата или бесплатен замена, на кој ќе сакаат).Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и да се реши проблемот за вас да се обезбеди вашето задоволство случај.Се прилагодува од 28 до 48 Инчи, Внатре и надвор од цевка со дијаметар : 0.5 инчи.Прачки содржи не ' рѓосувачки челик SK8 силна груба пролет, два не се лизга гумени подлога, силна водат да се прошири доволно за поддршка на сила, имајќи е 2 пати повеќе од обичен производ.Предмет : може да се користи за врати и прозорци поддршка прачки, гардероба барови, сушење поддршка прачки, погоден за лесни, мечка околу 4 lb.ЗА QILERR.QILERR сме компанија посветена да биде вашиот помошник за проширување и чување на податоци,И во согласност со повратни информации од корисниците и преференции, Од купувачи проблемите и потребите на купувачите, ние ќе продолжиме да се ажурира и да се надградуваме нашите производи да им помогне на што повеќе луѓе да ги реши овие проблеми.со нетрпение очекуваме да на нашата заедничка напредок!.КАКО ДА СЕ ИЗБЕРЕ?.При изборот на телескопски стап, треба да се измери должината на вратите и прозорците, актуелната употреба на должината и телескопски стап должина е исто, мислам на најдобрите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата