KESS InHouse Ника Мартинез Песок Ленти Хранење Мат за Пет Сад, 24 од 15-Инчен

KESS InHouse Ника Мартинез Песок Ленти Хранење Мат за Пет Сад, 24 од 15-Инчен

Това е достапна
DEN 212.88
Количината на стоката:

24 x 15 Инчи.Целосно Машина Перат и Фен Безбедно.Значи да се добие валкани!.Земја на Потекло : сад.Декоративни мат во трајни Neoprene.Треба вашето милениче да јадат во стил и заштита на вашиот подови од неуредна јадачи несовесен или алкохоличари.Оваа неверојатна Neoprene мат soaks до вода и нечистотија како сунѓер.Овие се исклучително издржлив, брзо сушење и мирис за слободни.Пропадна слободни и Машина перат!Достапни во мали или големи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата