DIY Ролери Presser Нога, Шиење Облека за Кожа, Индустриска Машина за Шиење, Раководител за Шиење Quilting Материјали, Машина за Шиење Додаток(S)

DIY Ролери Presser Нога, Шиење Облека за Кожа, Индустриска Машина за Шиење, Раководител за Шиење Quilting Материјали, Машина за Шиење

Това е достапна
DEN 636.00
Количината на стоката:

Име на производ : рамни автомобил кожа ролери presser нога.Спецификации : Големи 12267, Средни 12265, Мали : 12264. Тежина : 50g секој.Применливи модели : Пејач 17 U, 18 U машина за шиење, 810 висок раководител автомобил, стан автомобил.Пакет се вклучени : 1 компјутер ролери presser нога.Спецификации : Големи 12267, Средни 12265, Мали : 12264 Weight : 50g each Package се вклучени : 1 компјутер ролери presser foot Product име : рамни автомобил кожа ролери presser foot Applicable модели : Пејач 17 U, 18 U машина за шиење, 810 висок раководител автомобил, стан car Size : 12264 Тркала дијаметар : 2.2 CM12265 Тркала дијаметар : 2.5 CM12267 Тркала дијаметар : 2.8 CM.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата