pooboo Виткање Магнетни Вежба Велосипед Прилагодливи Отпор Количка за Велосипедизам Велосипед Затворен во Исправена позиција Стационарен Велосипед со LCD Монитор&phone

pooboo Виткање Магнетни Вежба Велосипед Прилагодливи Отпор Количка за Велосипедизам Велосипед Затворен во Исправена позиција Стационарен

Това е достапна
DEN 4559.76
Количината на стоката:

Уживајте во јава и забава во исто време со Подлога/Телефон Носителот на вежба велосипед неподвижна. 【Муфтија-Функционална LCD Монитор и Телефон Носителот】внатрешна вежба велосипед може да го следи вашиот повеќе спортски податоци, вклучувајќи реално време отчукувањата на срцето, во реално време, брзина, вкупно километражата, време.Професионална услуга по продажбата тимот го прави да се 100% се задоволни.Нема време да се направи вежба ние треба или трошат скапи такса да биде салата член?Седат заедно пред екран за долго време предизвика акумулација на масти на стомакот?Кожата гасена по родила бебе?LCD Монитор и Телефон Носител : напредни LCD Монитор на вежба велосипед екранот Време, Брзина, Далечина, отчукувањата на Срцето и Калории јасно, следење на вашата вежба податоци.Помогне да се вежба вашата рака мускулите и горниот дел од телото додека се возела. 【Укината за Лесно Складирање】Кога ќе завршите со вашиот тренингот, вежба велосипед огради за лесни за складирање.Оттука, знаете вашиот дневен тренинг.Со дебел, екстра-широк седиште со назад поддршка перница и поместена поддршка рачки на двете страни на седиштето.телефонот држачот за тренингот видеа или омилени емисии додека вежбате.2 килограми.【Повеќето Смиреноста и функционални】 pooboo 3-ВО-1 Виткање Вежба Велосипед некогаш дизајнирани. 【8 Нивоа прилагодливи магнетни отпорност】магнетното вежба велосипед е компатибилен со различни тренингот сила од почетник да се професионални.Двојно Широк Handlebars : Опремени со двете предни и задни пена handlebars ви овозможува да ја менуваат вашиот возење ставови и да се обезбеди безбедност.Цврсти гради : На 5.Ако ви треба ние може да ви понуди еден дополнителен уред за да го поврзете вашиот мобилен телефон со вашиот вежба велосипед.5 килограми прецизност избалансирани flywheel и магнетни отпорност на системот може да ви даде неспокојот, потивок и побезбедно возење,заштити вашето бебе и домашни миленици против боли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата