Кожна Торба за Лаптоп за Мажи - Портфолио Ракав – Пространа, рачно изработени Strapless Дизајн – Потресени, Селски Полно Зрно Бивол Кожа Папка Носителот – Совршени за 13

Кожна Торба за Лаптоп за Мажи - Портфолио Ракав – Пространа, рачно изработени Strapless Дизајн – Потресени, Селски Полно Зрно Бивол

Това е достапна
DEN 958.80
Количината на стоката:

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. . ★ МНОГУ КОМПАНИИ се ПРОДАВА КОМПЈУТЕР КЕСИ ЗА МАЖИ & жени КОРИСТЕЊЕ на ЕВТИНИ, FAUX КОЖА & subpar изработка.Нашата кожа лаптоп ракав е направен со ПРЕКРАСНИ, ДЛАБОКИ БРАУН, ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ БИВОЛ КОЖА.Стручно извори & рачно изработени надолу за да го секој детаљ за СИГУРЕН КВАЛИТЕТ, СТИЛ, И ФЛЕКСИБИЛНОСТ, нашата кожа папка торба датотека случај воздигнува вашиот стил без разлика дали сте работи во висок пораст или во вашиот омилен кафе. ★ МНОГУ БИЗНИС ПОРТФОЛИО КЕСИ СЕ ПРЕМНОГУ МАЛИ за да одговара на вашите потреби, да остават вашиот трудови & скапоцености заклани внатре – ако тие се вклопуваат во сите!Ние не опширното истражување на земјиштето од СОВРШЕН 14"X10" X 3" ДИМЕНЗИИ на нашето портфолио лаптоп торба.Фантастичен 15.6 ИНЧЕН ЛАПТОП торба, својот елегантен STRAPLESS ДИЗАЈН функции како стилски спојката, БЕЗ да БИДАТ ОБЕМНИ или тежок.Совршен за сите ваши работа essentials.ДОДАДЕНО SNAP КУЌИШТА ЗАДРЖИ ВАШИТЕ ВРЕДНОСТИ БЕЗБЕДЕН и лесен за да го дофати од нашиот документ портфолио. ★ Рачно изработени И ЕТНИЧКИ ИЗВОРИ користење на ОДРЖЛИВ и РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ, секаде каде е можно.Нашите интервју портфолио & лаптоп кеси се рачно изработени & HANDSTITCHED во Индија, ВРАБОТУВАЊЕ на ЛОКАЛНИТЕ ЗАНАЕТЧИИ во една традиција која се протега назад кон Индустријата Долина Цивилизација.Со рачно изработени квалитетни, НЕ ДВА БИЗНИС ПАПКИ СЕ уште под исти услови – вистински еден ОД ЕДЕН ВИД подарок.За разлика од поевтини продолжите портфолио папка кеси, нашата кожа padfolio СЕЛСКИ КОЖА САМО што ИЗГЛЕДА ПОДОБРО СО текот на ВРЕМЕТО. ★ НАШИТЕ 365 ДЕН ЗАМЕНА за ВЕТУВАЊЕ : Ако вашата кожа folio компјутер торба пристигнува оштетен или ако најдете нешто погрешни со изработка, едноставно не КОНТАКТИРАТЕ ДИРЕКТНО во рок од 1 година и ние ќе ви испратиме БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на УПЛАТАТА ВО ЦЕЛОСТ.Без прашања, без мака.Без разлика дали сте во потрага за совршен подарок за жените, подароци за мажи или за себе, нашите Moonster кожа лаптоп портфолио торба ќе биде ПОДАРОК ШТО ЌЕ БИДЕ БОГАТСТВО за годините што доаѓаат. ★ НА MOONSTER, сакаме СОЗДАВАЊЕ на ПРЕКРАСНИ рачно изработени КОЖНИ ПРОИЗВОДИ ШТО НАШИТЕ КЛИЕНТИ САКААТ колку што тоа го правиме.Ние сме една мала, фамилијарните бизнис и љубов ДАВААТ НАЗАД.За секое купување направени, Moonster дава процент од профитот да Tehila, ДОБРОТВОРНИ ДОВЕРБА со седиште во Замбија, Африка, кој работи за да се СПРЕЧИ И да се ЗАШТИТАТ ДЕЦАТА ОД СУРОВОСТ И ЗЛОУПОТРЕБА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата