Паркер 68PLS-6M-2R-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете се и Машки BSPT Конектор, 6 mm и 1/8, 316L не ' Рѓосувачки Челик (Пакување од 20)

Паркер 68PLS-6M-2R-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете се и Машки BSPT Конектор,

Това е достапна
DEN 4866.72
Количината на стоката:

Нерѓосувачки челик 303 L collet.316 L не ' рѓосувачки челик тело.FM заптивки.316 L не ' рѓосувачки челик бекап за миење.Хемиски, корозија и абразија отпор.Паркер е Другари фитинзи согласува да ФДУ стандарди дозволи за постојан контакт со храна и други агресивни средини.Произведени од страна Паркер, направен во сад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата