6 Инчен Сечилото Десктоп USB Вентилатор, USB Напојува со Лични Табела Фан, Мини Вентилаторот за Ладење, Мали Биро Фан

6 Инчен Сечилото Десктоп USB Вентилатор, USB Напојува со Лични Табела Фан, Мини Вентилаторот за Ладење, Мали Биро Фан

Това е достапна
DEN 503.76
Количината на стоката:

【Стабилност & Метал Домување】стенд е здрав и има гумени нозе кои се прилагодливи (тие се движат наоколу).На ножеви се пластични, но структурата околните тоа е метал.Тоа се залага за злоупотреба многу подобро од пластика. 【Супер Тивок】Усвојување четка помалку моторни намалување на бучава да 40db.Освен за мал whirring звук кој што едвај можат да се слушне. 【360° Rotatable】Оваа 6 инчен биро фан ви овозможува да остварите некој 360° на ротација.Може да се прилагоди на секој агол. 【Висока Компатибилност】USB вентилатор работи од лаптоп или моќ банка или независна генерички адаптер.Потрошувачка на енергија : 2.5 В. 【Повеќенаменски】Оваа ставка може да се стави во маса или висат на ѕидот или во малата пукнатина дури и Канцеларија картичка одбор поради прилагодливи стојат така што тоа нема да трае до биро простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата