Yesland Сет од 2 Симпатична Наводнување Конзерви со Долго Spout - 1.2 L Мали Наводнување Тенџере и 0,5 Л Пластични Спреј Шишиња - Сина Затворен Отворено Растенијата Наводнува?

Yesland Сет од 2 Симпатична Наводнување Конзерви со Долго Spout - 1.2 L Мали Наводнување Тенџере и 0,5 Л Пластични Спреј Шишиња -

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

Капацитет - 1.2 L Долго Spout Наводнување Може s слатки мали пластични наводнување може да е лесно да се продавница.Дизајнот е атрактивна и тоа се чувствува удобно да се одржи.Долго spout ви овозможува да стигнат и во рамките на растенијата.Добро за внатре или надвор.Супер слатки, функционални, ќе направи убаво малку подарок.Капацитет - 1.2 L Долго Spout Наводнување Може s мали наводнување може да е направен од висок сила задебелена PS смола која е дебел ѕид на литургија, анти-падот и компресија, не е лесно да се возраста или да се прекине.Тоа е докажано да биде многу здрав.Ова растение за полевање може да има убав долго spout така можете да ѕиркаат тоа надолу минатото дебели, густо зеленило, доставување на вода во близина на нечистотија слој и чување вода исклучување на листовите.Изборот на нашиот син за полевање може да се за pop на бојата на вашиот грб тремот.Совршен за прскање и полевање за внатрешна и надворешна растенија, билки, цвеќе, грмушки и зеленчук.Yeslands слатки мали пластични наводнување може да е лесно да се продавница.Дизајнот е атрактивна и тоа се чувствува удобно да се одржи.Долго spout ви овозможува да стигнат и во рамките на растенијата.Добро за внатре или надвор.Супер слатки, функционални, ќе направи убаво малку подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата