PowerBright 300 W Јапонски Напонски Трансформатори, Чекор Нагоре и Надолу Јапонија Конвертор, може да се Користи во 120 Volt и 100V Земји, се Конвертира од 120V да 100V и 100V да 120V, Унив

PowerBright 300 W Јапонски Напонски Трансформатори, Чекор Нагоре и Надолу Јапонија Конвертор, може да се Користи во 120 Volt и 100V

Това е достапна
DEN 718.32
Количината на стоката:

300 ВАТИ ЧЕКОР НАГОРЕ / НАДОЛУ ЈАПОНСКИ НАПОНСКИ ТРАНСФОРМАТОР - Овој чекор нагоре и чекор надолу напонски трансформатор може да се користи за мали електронски апарати.Ова е најдобриот чекор Нагоре/Надолу Јапонски напон конвертор на пазарот.ВИСОКО НАПОНСКИ ТРАНСФОРМАТОР - Оваа власт трансформатор може да се користи во 120 Volt земји во Северна Америка и Јапонија е 100 Volts.Тоа ќе се претвори од 120 Volt до 100 Volt И од 100 Volt 120 Volt.CE ЗАВЕРЕНА НАПОН КОНВЕРТОР - CE означување е сертификатна марка што укажува на се во согласност со здравјето, безбедноста и заштитата на животната средина стандарди.ОСИГУРАЧ ЗАШТИТЕНИ МОЌ ТРАНСФОРМАТОР - Две места на предната страна на единицата, on/off прекинувач со индикатор светлина.вклучува слободни две резервни осигурувачи. 1 ГОДИНА за ДЕЛОВИ и РАБОТНА ГАРАНЦИЈА - Специјализирани услуги на клиентите тим & технички инсталација поддршка преку е-маил, телефон или на чет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата