Преносни Бебе Главата Поддршка Перница Новороденче Душек Гнездо Бебе Работи за Бебе Спие Позиционирање Удобно Лесно Чистење Спиење Притискам за 0 12 Месеци

Преносни Бебе Главата Поддршка Перница Новороденче Душек Гнездо Бебе Работи за Бебе Спие Позиционирање Удобно Лесно Чистење Спиење

Това е достапна
DEN 635.04
Количината на стоката:

【Спречи Рамна Глава】Одлична утеха и поддршка за детето главата и вратот.Опремени главата поддршка дистрибуира притисок на черепот рамномерно, идеални за чување на бебе главата убаво и круг и да се спречи од plagiocephaly. 【U-Облик Дизајн】на нозе на новороденче се секогаш криви додека спие, и лесно да се разбудам со почеток предизвикани од нозете се откажат.На У облик душек го опкружува вашето бебе, не тркалање преку, поддржува нозете.Задебелена, мека бебе душек со кои ќе се поттикне за подолго спиење периоди. 【Дише & Удобно】бебето гнездо преносни притискам кревет душек направена од ултра-меки и дише quilted 3 D решетката ткаенина, овозможува постојана струење за совршен главата, грбот, вратот и вентилација. 【Соодветна Возраст】 Прекрасна мечка дизајниран преносни бебе кревет, погоден за Доенечка Возраст 0-6 Месеци. (Препорачувам да се користи се додека бебето може да превртам на својот сопствен).Пакетот вклучува : 1 x Бебе Безделник Перница, виси играчки. 【Неверојатно Пренослив】Лесни, практични, преносни за лесно патување, ги нашите преносни младата безделник перница со вас, каде и да одите - хотели, playdates, паркови, и многу повеќе!Остатокот увери оваа bassinet за бебе удобност беше направен со вас во умот. ???? 【Смирува Бебето】Специјално дизајнирани седишта заврши спречува лизгање и помага да се одржи wigglers во место.На прилагодливи нога поддршка тркалаат направени од микро-гранули покренува бебето е нозете да им помогне со варење, дишењето, и colic. ???? 【Гушнавте Вашето Бебе】Корисни дизајн повлекува во прегратка и ги опкружуваат вашиот слатка бебе.Овој уникатен snuggling сензација е пријатна и високо ефективен во смирувачки на бебето. ???? 【Перат Подлога】Дише Преносни Бебе Кревет Отстранлив Перат loungers.Органски Памук, Внатрешна Ткаенина максимална удобност за нашите Бебиња.Машина Перат Бебе Безделник Идеален Бебе Туш Подарок.Бебе безделник новороденче безделник бебе кревет за бебе матрак бебе патна подлога бебе bassinet бебе спие во кревет. ???? 【Безбедност & Поддршка】 Имитира shpe на жената на грлото на матката и обезбедува одлична удобност за вашето бебе.Бебе Гнездо Совршен за Ко-спиење и смирувачко бебе.Ултра мека луксузни материјали и cushioned рабовите обезбеди смирувачко "кожурец како" држи ефектот кој помага во намалување на сепвам рефлекс и овозможува на бебето да се игра, одмор и нап удобно.Ко сон грижете се бесплатно!. ???? 【Одлични Услуги на Клиентите】Чукање на срцето е компанија која произведува постелнина производи.Задоволството на клиентите е наш приоритет, ако имате било какви прашања треба нашата помош, ве молиме испратете едноставен е-маил, ние прифати било која причина, било време на враќање на инвестицијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата