Поцинкуван Челик за Полевање Може да Метал за Полевање Може да се за Надворешна Растенија, 1 Галон, Зелена

Поцинкуван Челик за Полевање Може да Метал за Полевање Може да се за Надворешна Растенија, 1 Галон, Зелена

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Има околу 1 галон на вода (4 L).Со отстранлив spout, лесен за чистење и вода.Со два удобно рачки и на врвот може да се прилагоди.Може да се користи за отворен и затворен растенија.Изградена од поцинкуван цинк и обоен во боја.Боја : 1 Галон Зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата