12 Парчиња Борови Снежните Цвет Зема Вештачки Свети Црвено Бери Борови Шишарки Зема Лажни Бобинки Борови Шишарки за Божиќ Занаети Партија Празнична Дома Декор 11 Ин?

12 Парчиња Борови Снежните Цвет Зема Вештачки Свети Црвено Бери Борови Шишарки Зема Лажни Бобинки Борови Шишарки за Божиќ Занаети

Това е достапна
DEN 743.76
Количината на стоката:

Пакетот вклучува : 12 пакети од борови снежните цвет зема, добра изработка, на секоја мотиката.кликни да ги мерките за прибл. 11 инчи висок целокупната; Произлегува прилог на Божиќ цвеќиња се силни, но bendable за повеќето вашите изработката потреби.Функција : овие занает зема има снег dusted лисја, црвена свети бобинки и борови шишарки flocked со снег, секој еден е цврсто прикачен флексибилна занает стап, одлична за подарок embellishments или празник занает проекти.Божиќ декорација : овие борови зема се погодни за Божиќ цветни аранжмани, DIY венец дизајн, внатрешна фенери или кошници, додадете ги на вашата Божиќ дрво за селски farmhouse изглед.Божиќ подарок : користете овие црвени бери веднаш да се направи изборот keepsake за вашата мајка, баба, сестра, ко-работник или пријател, додадете како подарок за topper за една симпатична додаток, прекрасен Божиќ одмор DIY украси.Декорирање забава : faux цвеќиња се одлични за Божиќ свадби, партии, компанијата настани и други празник функции, добар прилог на mantels, влез начини, banisters, табели, windows и центри за забава. 12 Парчиња борови снежните цвет зема вештачки свети црвено бери борови шишарки зема лажни бобинки борови шишарки за Божиќ занаети партија празнична дома декор 11 инчен флексибилни произлегува Борови флорални зема : Овие занает зема има снег dusted лисја, црвена свети бобинки и борови шишарки flocked со снег, секој Божиќ зема занает е цврсто прикачен флексибилна занает стап, брачен клуб за подарок embellishments или празник занает проекти.Функција : борови шишарки зема се погодни за Божиќ цветни аранжмани, DIY венец дизајн, внатрешна фенери или кошници, додадете ги на вашата Божиќ дрво за селски farmhouse изглед.Да ги користите овие лажни бобинки борови шишарки да се направи изборот keepsake за вашата мајка, баба, сестра, ко-работник или пријател, додадете како подарок за topper за една симпатична разубавувањето за Божиќ одмор DIY украси.Вештачки цвеќиња се погодни за Божиќ свадби, партии, компанијата настани и други празник функции, голема прилог на mantels, влез начини, banisters, табели, windows и центри за забава.Спецификација Количина : 12 парчиња Големина : 11 инчен високи Пакетот вклучува : 12 x Борови снежните цвет зема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата