Отпор Бендови Сет 14 компјутери, 6 Цевка Пластовидно До 210 lbs Прилагодливи, Вежбање Бендови Фитнес Тренингот со Широк Рачки, Вратата Сидро, Челик Затворач, торбичката,

Отпор Бендови Сет 14 компјутери, 6 Цевка Пластовидно До 210 lbs Прилагодливи, Вежбање Бендови Фитнес Тренингот со Широк Рачки, Вратата

Това е достапна
DEN 887.04
Количината на стоката:

????〖2021 Ново Надгради〗врз Основа на клиентите и истражување на пазарот, што сме го направиле сеопфатна оптимизација на отпорот бендови, подобрување на процесот на производство, и се користи здрава 100% природен латекс материјали да се направи вежба бендови потрајни, повеќе еластична, и подолг живот. (Доколку имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ние гарантираме за да се обезбеди бесплатно враќање и замена услуга во рок од 180 дена).Практикување squats, push-up прозорци, нога покренува, штици, и зајакнување triceps се многу ефикасни. Кога ќе се дизајнира нов производ, ние никогаш не skimp за користење на високо-квалитетни материјали. ????〖Купи со Доверба〗Овие дома вежбање бендови се трајни, преносни, разновиден, како и високо-квалитетни.Може да се купи со доверба.За жените кои сакаат да останат во форма, на тренингот бендови одговараат исто така, може да помогне да се обучуваат на колковите, обликот совршен градниот кош и стомачните мускули, и да покаже шармантна тело крива.Се разбира, ние може да се користат помали carabiner да се заштедат пари, користете евтини најлон за да се направи глуждот ремени, па дури и да направи вратата подлога, помали, но кога други избираат да одат на овој начин, не го правиме this We ветување : производите што направи се извршуваат високо-квалитетни life2. ????〖Погоден за Сите Нивоа на Фитнес〗Секоја фитнес бенд одговара на различни бои, на прв поглед, бела (10 фунти), сива (20 фунти), светло зелена (30 фунти), темно зелена (40 килограми), темно сина (50 килограми), црна и бела (60 фунти), може да се користи самостојно или во комбинација, беспрекорно од 10 фунти за да го 210 килограми, за да се задоволат различните потреби на почетници за фитнес професионалци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата