10pcs/Set Нерѓосувачки Челик Волан Линк Род Врски во Собата за Axial SCX10 Роботот

10pcs/Set Нерѓосувачки Челик Волан Линк Род Врски во Собата за Axial SCX10 Роботот

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Одговара за РК Axial Axial SCX10 II 90046 90047 Рок Роботи.Со овој род линк врски во собата, ќе добиете многу издржливи и посилни суспензија врски систем.Се алуминиум, овозможува да се добие совршен помеѓу лесен и цврстина.Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост на повеќе прифатлива цена.Пакетот Вклучува : 10pcs/set линкови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата