RockDove Мажите Оригинални Две-Тон Мемориска Пена Пантофли

RockDove Мажите Оригинални Две-Тон Мемориска Пена Пантофли

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Гумен ѓон.Лесно on/off ги стил пантофли со безбедна пета јака.Вафли поврзана горниот и кадифен поставата ги задржи нозете toasty топло сите зимски долго, без да се прави нив пот.Изработени од 100% на вегетаријанската и машина перат материјали.Мемориска пена insole согласува да контурите на ногата за перницата мека удобност; поглезите, по долго ден на работа, или дека напорниот работен сопруг или Татко во вашиот живот со тоа што го дал својот уморни нозе добро заслужен одмор.Здрав гумен ѓон ви овозможува чекор надвор од куќата за да го дофати mail или прошетка на кучето без префрлување чевли.Не-означување и noiseless на двете плочи и тврдо дрво подови.Производ дизајниран и квалитетот проверуваат во САД, со 24/7 НАС-базирани тим за поддршка е подготвен да се грижи за сите ваши по продажба на потребите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата