Hudiee Танц Мат за ТВ Компјутер, Музика Игра Електронски Танц Ќебе Еден Танц Мат, Вежбање Фитнес Не се Лизга Танцување Мат, Играчки за Момчиња&Девојки

Hudiee Танц Мат за ТВ Компјутер, Музика Игра Електронски Танц Ќебе Еден Танц Мат, Вежбање Фитнес Не се Лизга Танцување Мат, Играчки

Това е достапна
DEN 1811.52
Количината на стоката:

[Двете танц, музика и игри] : ќебе има исклучително висока чувствителност, обезбедува подобри перформанси и повеќе точни игра.Танцување ќебе е погодна за компјутери и Телевизори.Тоа содржи складирање.Производот може да се игра сензорни игри, вклучувајќи 100 танц, музика, 60 игри, со картичка, и на картичка може да се ажурира на денс музика. [Применливи за ТВ и компјутер] : AV кабел интерфејс, црвена, жолта и бела три глави, жолта врска видео, црвена врска аудио, бела врска право аудио адаптер линија со USB, и 110 V и 220 V може да се користи, и CD се користи за тоа На компјутер и ТВ се директно вклучени во кабел за употреба.Поддршка англиски menu (мени) во КОМПЈУТЕР и ТЕЛЕВИЗОР. [Опуштите мускулите на телото и забава] : Ова танцување мат може да се научи јога на ТВ.Скок лесно за 10 минути, што е еквивалентно на водење 3 круга.Опуштање на мускулите на целото тело може да се направи на мускулите на стомакот, нозете, половината и рацете поздрав. [Лизга-отпорни мат дното] : Еколошки не се лизга носат-отпорни, танц мат.Високо еластична танц душеци ви овозможат удобно и прекрасен танц искуство.Ова е домашен компјутер танцување мат дека е лесно да се инсталира и да работат.Во исто време, целото семејство може да го користат. [Вежба и здрав живот] : целокупната забава и фитнес, нека ви се вистинска примена во танц.Еден танц мат ви помага да согорите вишокот на масти и да се постигне совршено тело ефекти.Боја : Виолетова(100 Песни,60 Игри).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата