Cardone Услуга Плус 14-1547 Remanufactured Caliper Заградата

Cardone Услуга Плус 14-1547 Remanufactured Caliper Заградата

Това е достапна
DEN 247.20
Количината на стоката:

Ги исполнува или го надминува OE перформанси и оригинални OE дизајн недостатоци се коригира.Одредена апликација загради се обезбеди соодветно одговара и функција.Загради се прекриена со ' рѓа заштита да се прошири производ живот.Маснотии пакет е вклучена за лесна инсталација.Индустрија-водечки заградата покриеност нуди најмногу комплетна листа на апликации за да изберете од.Во Cardone, квалитетот е темел на нашата корпоративна култура и фокусот на секој дел ние продаваме.Ние повторно составувајте сите Caliper Загради највисоките стандарди да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ перформанси.Сите топ теми се темелно прегледани и тестирани за да се обезбеди проблеми-бесплатна инсталација.Се чувствуваат сигурни во секое време да се применуваат вашиот крај, знаејќи дека се Cardone висок квалитет на производите инсталиран.Стручно remanufactured на ригорозни квалитет и стандарди на изведба, сите CARDONE кочница дебеломер се опремени со премиум компоненти за да се обезбеди исклучителни долговечност и сигурност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата