Патриот PE10 Електрична Ограда Energizer, 0.30 Joule

Патриот PE10 Електрична Ограда Energizer, 0.30 Joule

Това е достапна
DEN 1367.76
Количината на стоката:

Без оптоварување напон = 5,000. 500 ohm оптоварување напон = 3,200. 1 година целосна замена гаранција.Направи во Нов Зеланд.Главната боја е црна.На Патриот PE10 електрична ограда energizer е 110 volt a/c приклучок во 0.30 joule модел кој е идеален за мали својства до 40 хектари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата