Sterling Silver 18k Злато, Две Тон 2.3 mm Извртени Пеперутка Синџир Ѓердан

Sterling Silver 18k Злато, Две Тон 2.3 mm Извртени Пеперутка Синџир Ѓердан

Това е достапна
DEN 696.00
Количината на стоката:

Грижа за Вашиот Sterling Silver Jewelry Silver не треба да дојде во контакт со груби домаќинство хемикалии како што се кајгана, амонијак, хлор или.Произведено во Италија.Во текот на следните неколку векови, sterling silver беше се користи како валута и за предмети за домаќинството.Ова е резултат да бидат добра комбинација за одржување на среброто е трајност без да му наштети на неговата искра.Денес, sterling silver е широко се користи во сите видови на накит стилови и сјае како убаво како други благородни метали, со помош на прифатлива цена.На Curated Колекција нуди специјализирани услуги на клиентите тим кој е на располагање седум дена неделно, за да одговори на секој производ прашања пред, за време или по купувањето.Парчиња од Curated Колекција доаѓаат спакувани во прилагодено поле, што ги прави прекрасни подароци.На експанзивна избор на високо-квалитетни накит вклучени во Curated Колекција нуди секојдневниот вредности кои се движат од скапоцени скапоцен камен и дијамант парчиња, за да ги најновите модни дизајни.Покрај тоа, ние нудиме слободни еден ден превозот во рамките на континентална НАС на предмети повеќе од $500.3 mm извртени пеперутка синџир ѓердан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата