Година Bugatti Хирон Сина 1/18 Diecast Модел На Автомобил

Година Bugatti Хирон Сина 1/18 Diecast Модел На Автомобил

Това е достапна
DEN 971.76
Количината на стоката:

Има steerable тркала.Бренд нови кутија.Гуми.Направени на diecast со некои пластични делови.Детални внатрешни работи, надворешните, моторот за замрзнување.Димензии приближно L-10, W-4, H-3.5 инчи. 2016 година Bugatti Хирон Сина 1/18 од Bburago 11040.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата