WFPOWER се Тркалаат Бар Земи Рачки 2 Пакет Компатибилен со Jeep Wrangler, од Страна на Вратата го Зграби се Справи со Копчиња се Покријат Трим, Оркестарот Додатоци Компатибил?

WFPOWER се Тркалаат Бар Земи Рачки 2 Пакет Компатибилен со Jeep Wrangler, од Страна на Вратата го Зграби се Справи со Копчиња се

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

★ Компатибилен со Jeep Wrangler JK JKU Слобода Сахара & Неограничен 4 Вратата,и тоа е совршен за JKU, TJ, ЗАБ и YJ Wrangler модели. ★ Високо квалитетен материјал:Премиум квалитет направен од тешки дебели, nonslip најлон,Отпорни да се повлече, цврсти и трајни изградба, способни да издржат повлече тежина од 200 kg. ★ Убав дизајн : Висок квалитет на природна гума рачка, подобро против пролизгување перница, не е лесно да се пот, лесно да се повлече,и обезбедува патници на патеката и трнлив патишта. ★ Едноставна инсталација:нема потреба да се намали на баласт.3 Велкро кука и јамка ремени заврши и се зацврсти над универзал 2" - 4" поместена или unpadded спортски rollbar.И во повеќето случаи, без отстранување на покривот!Прилагодливи ремени бидете издржливи и безбедни. ★ Пакетот вклучува 2 парчиња од jeep wrangler врата се справи со инсерти капак.Боја : Red_2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата