Метал Пламен Црвена Decal Стил на Кожата - одговара Воини На Рок-guitar hero Гитара (ГИТАРА НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Метал Пламен Црвена Decal Стил на Кожата - одговара Воини На Рок-guitar hero Гитара (ГИТАРА НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Това е достапна
DEN 454.80
Количината на стоката:

Кожата го покрива лицето на гитара тело, крилја и главата.Двоен Слој Нула Заштита - Тешки винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.НЕ ЛЕПЛИВА ХАОС - не Остава леплива остатоци кога отстранети.Направен во U. S. A. одговара на Гитара Контролори за XBOX 360, Sony PS3 и Nintendo Wii.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата