3M Пиштол за Еднократна употреба Капаци, 26204, Одговара на Бојата Midi, Мини или Микро Облоги, 200-Micron Филтер, Користете со PPS 2.0 Спреј Првенство Систем за Автомобили, Мебел,

3M Пиштол за Еднократна употреба Капаци, 26204, Одговара на Бојата Midi, Мини или Микро Облоги, 200-Micron Филтер, Користете со PPS

Това е достапна
DEN 2049.60
Количината на стоката:

РАСПОЛОЖЛИВИОТ КАПАЦИ ЗА БОИ СПРЕЈ ЧАШИ – Капаци за PPS 2. 0 Спреј Првенство Систем, нашиот сите-во-едно решение за мерење, мешање, филтрирање и прскање боја материјали.ОПСЕГ НА АПЛИКАЦИИ – Користат да се однесуваат бои, дамките, лакови, basecoats, undercoats, primers, sealers, clearcoats, gelcoats, sprayable лепила и повеќе.КОРИСТЕЊЕ СО MIDI ИЛИ МИНИ ГОЛЕМИНА БОЈА ЧАШИ – ви Дава флексибилност за проекти, вклучувајќи автомобили, бродови, мебел, опрема, дома, уметности и занаети.ЧЕТВРТ-ПРЕТВОРИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЈАКА – Секој капак вклучува интегриран квартал-вклучување и исклучување заклучување јака, кој помага да се елиминира крст-провира и боја израстоци.ЦЕЛОСНАТА-ДИЈАМЕТАР од 200-MICRON ФИЛТЕР – Изградена-во ред-mesh филтер го опфаќа целиот капак за да се зголеми филтрација и течност во тек. 200-micron филтер најчесто се користи за растворувач-базирани боја облоги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата