Смола Мувла, Fixm Калапи за Смола Комплет Силиконски Калап Лента со 1pcs Geode Ахат Фах Мувла и 3 Компјутери Злато/Сребрена Рачки, Geode Ахат Послужавник Калапи за DIY Ахат Пос?

Смола Мувла, Fixm Калапи за Смола Комплет Силиконски Калап Лента со 1pcs Geode Ахат Фах Мувла и 3 Компјутери Злато/Сребрена Рачки,

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

❶ 【GEODE АХАТ ФАХ МУВЛА】 : големината на овој силиконски калап фах, е 12 * 7.5 инчи.Со овие неверојатни силикони епоксидна смола комплет калапи, можете да DIY искрење, уникатен и посебен geode ахат фах мувла. ❷ 【ТРАНСПАРЕНТЕН, МАЗНА & ФЛЕКСИБИЛНИ】 : Тоа може да се види дека овој вид на смола мувла е составен од силиконски материјал, кој се покажа за да се изедначи, флексибилен и да се рециклираат.Најважно, на готовиот производ е како транспарентни како кристал. ❸ 【ЛЕСНО ДА се DEMOULD】 : По смола мувла е целосно секнува, тоа е многу лесно да се demould без sparing било напор.Во прилог, на готовиот производ е комплетна и флексибилен, така што тоа ви дава чувство на мазна допира. ❹ 【РЕЦИКЛИРААТ ФУНКЦИЈА】 : Ние ви обезбеди со сет на епоксидна смола калапи кој може да се користи за долго време, поради силиконски материјал.Таа, исто така доаѓа со три справува во различни големини и бои.Еден пар на 6 инчи сребро рачки, еден пар од 6 инчи на злато се справува и еден пар од 4 инчи на злато се справува. ❺ 【СИЛНА ПРАКТИЧНОСТ】 : Има широка примена на овие смола силиконски калап коцки и затоа, тие може да се користи за да се направи geode ахат служат коцки, baseboards на стока полица и разни дома украси и повеќе.СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : .Еден од најистакнатите остварувања на овој силикон кастинг смола мувла е дека тоа е еднократно.Поради силиконски материјал, така што може да се рециклираат континуирано.На овој начин, можете да DIY нов еден во секое време и ја даде на вашите пријатели.МАЗНА & ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : .Во калапи за смола комплет за смола има голем број на функции, како што се мазност, флексибилност, рециклирање и издржливост итн.На готовиот производ е јасно, мазна и транспарентен, само како кристал, како што е составена од силиконски материјал.USER-FRIENDLY ДИЗАЈН : .Како целиот сет на смола фах мувла е составен од силиконски материјал, така што тие може да се користи за многу пати.Покрај тоа, таа е опремена со три справува во различни големини и бои.Еден пар на 6 инчи сребро рачки, еден пар од 6 инчи на злато се справува и еден пар од 4 инчи на злато се справува.Пакет : . 1 * Силиконски Калапи за Смола. 1 * Злато Рачки (Пар, 6 инчи). 1 * Сребро се Справува (Пар, 6 инчи). 1 * Злато Рачки (Пар, 4 инчи).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата