【САД во Парк 】 Еден Корисник Танц Душеци за Деца Возрасни,Еден Корисник Безжичниот Не се Лизга Танчери Чекор Влошки,Чувство Игра Мат за PC/ТВ ,Јога Игра Ќебе , Мул

【САД во Парк 】 Еден Корисник Танц Душеци за Деца Возрасни,Еден Корисник Безжичниот Не се Лизга Танчери Чекор Влошки,Чувство Игра

Това е достапна
DEN 1427.76
Количината на стоката:

♪【САД Во Парк 】НАС Акции 7-10 Дена Брза Испорака!Можете да го добиете во 7-10 дена. ♪【Светне Танц Мат】 Чекор, хопот и се фрламе на трепкање на стрелките во оваа зависност нов танц игра!Следат ритамот на својата " вграден музика, или да го поврзете вашиот сопствен fave песна преку.Добро поместена танц површината Употреба на компјутер : 150 компјутерска програма игри ( англиски верзија). ♪【Висока Еластичност Танц Мат】Давајќи им на вашите удобни и голема танцување искуство.Со голема чувствителност, даваат подобри перформанси и повеќе точни игра.Работи со двете КОМПЈУТЕР и ТЕЛЕВИЗОР.Тоа содржи складирање.(Пакет Вклучува : 1x Double танц мат ;2x Wireless рачка;1x Безжичен приемник). ♪【Трајни Изградба】 Направени со висок квалитет на материјали, оваа играчка е дизајниран да трае низ многу возбудливо танц турнири!Тоа е лесно да се продавница со преклопување помеѓу стрелката влошки.➡Цел Сега - Уживајте 60 дена Гаранција за враќање на Парите и Бесплатна Замена на Гаранцијата!И ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.☎. ❤️ Карактеристики : ❤️ 1. Ова е домашен компјутер/ТВ танц мат дека е лесно да се инсталира и да работат.Во исто време, забава, исто така може да се користи од страна на целото семејство. ❤️ 2. Лесно да скокаат за 10 минути, што е еквивалентно на водење 3 круга.Опуштање на вашето тело мускулите може да се направи стомакот, нозете, половината и арм мускулите поздрав. ❤️ 3. Целокупната забава и фитнес, може да направи вашето тело вежба ефикасно во танц.Согорува вишокот на масти за да се постигне совршено тело резултати. ❤️ 4.Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Може да се купи со доверба, нашите производи се гарантира ❤️ 5.Производите може да се игра смисла игри, , тоа содржи 68 игри, и за AV,таа содржи 68 игри,тоа содржи танц 200 музика ❤️ Спецификација : ❤️ LED интелигентни ритам води светлина, synchronizes ритамот на музиката, го прави движењето веќе не е монотоно ❤️ Име : Танц Мат ❤️ Материјал : ПВЦ ❤️ Тип : ТВ компјутер двојна цел ❤️ Производ големина : 89x81 CM дебелина 15 MM ❤️ Безжична конекција : безжичниот сигнал линк Рачка : безжичен контролер (2) ❤️ Како да го користите : Првин да ја инсталирате програмата, plug and play. ❤️ Сцена : јога, фитнес, танц, игри. ❤️ Интерфејс:AV ❤️ Пакет вклучуваат : ❤️ 1x Double танц мат ❤️ 2x далечински контролер ❤️ 1x Безжичен приемник ❤️ 1x линија.

Клучни карактеристики

❤️ LED intelligent rhythm guides the light, synchronizes the rhythm of the music, makes the movement no longer monotonous :
❤️ Name:
Dance Mat
❤️ Material:
PVC
❤️ Type:
TV computer dual purpose
❤️ Product size:
89x81CM thickness 15MM
❤️ Wireless connection:
wireless signal link Handle
❤️ How to use:
First install the program, plug and play.
❤️ Scene:
yoga, fitness, dance, games.
❤️ Interface:AV :
❤️ Package include:
❤️ 1xDouble dance mat :
❤️ 2x remote controller :
❤️ 1x Wireless receiver :
❤️ 1x line :

Слични производи во категоријата