TZSSP Прстен Ветер Синџири Декоративни Дожд Синџир Бел, 8-1/2 Должина, Бел Стил

TZSSP Прстен Ветер Синџири Декоративни Дожд Синџир Бел, 8-1/2 Должина, Бел Стил

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

Ги красат вашата градина градина или тремот се дека модерната, прекрасниот изглед.Уникатен Дизајн : Бакар лили дожд синџир со широка уста да се соберат повеќе вода и транспорт на вода од купот на куп, тесен надолу за да се избегне од јавните.Направени од издржлив, времето е отпорен на метал и нема да рѓа.Лесно да се инсталира на олук со "S" кука.Убав звук во ветер : Длабоко лили форма за да се соберат максимален износ на вода, звукот на tinkling вода е неподносливо.Должина : 8-1/2 стапки (8.5 метри) На лили во облик на дожд синџир се протега 8.5 метри и должина може да се прилагоди од страна отстрани чаши како што е потребно.Околу : 3 × 3.25 × 96 инч.TZSSP Дожд Синџир има разни видови, вклучувајќи Метал и Чист Бакар материјали, форми вклучуваат Двојно Прстени и Лили цвет.Можете да изберете во зависност од себе.Спецификации : Дизајн : Двоен Прстен Материјал : Дебел метал двоен прстен ветер синџир.Водата каскади надолу секој прстен и нема да се создаде голема сензација.Должина : прстен ветер синџир се протега 8.5 метри и должина може да се прилагоди од страна отстрани чаши како што треба.Димензии : 3 × 3.25 × 96 инчен FEATURESDurable Материјал : Дебел метал двоен прстен ветер синџир.Водата каскади надолу секој прстен и нема да се создаде голема сензација.Уникатен Дизајн : Шик крива серија од 2 прстени, лесни, но цврсти.Лесно да се инсталира на олук со "S" кука ги Красат вашата градина градина или тремот се дека модерната, прекрасно изгледаат Убаво звук во ветер : Ај тоа каскада надолу нежно, создавање на смирување на звук.ЗА TZSSPTZSSP е дизајнер и производител на високо квалитетни дом и градина производи, обезбедувајќи одлична дом и градина производи и услуги во насока на задоволување или пречекорување на потребите на нашите клиенти и нивните односи со дом и градина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата