Capezio Големи Девојки Капа Ракав Леотар

Capezio Големи Девојки Капа Ракав Леотар

Това е достапна
DEN 595.92
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Најлон, 10% Spandex.Увезени.Машина за миење студена, сува рака, хлор.Целосна пред обвивка.Сатенски лакови.Облечи убава, и изгледа како балерина.оваа леотар карактеристики украсени сатен лакови, а крстот назад детали.леотар карактеристики целосна пред обвивка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата