ГОСПОДАР Електрична Гориво Пумпа E7144M Компатибилен со Chrysler, за Dodge - 01-03 Градот & Земјата 3.3 L 3.8 L, 01-03 Војаџер 2.4 L 3.3 L, 01-03 Караван 2.4 L 3.3 L, 01-03 Гранд Караван 3.3 3.8 L L

ГОСПОДАР Електрична Гориво Пумпа E7144M Компатибилен со Chrysler, за Dodge - 01-03 Градот & Земјата 3.3 L 3.8 L, 01-03 Војаџер 2.4

Това е достапна
DEN 1521.60
Количината на стоката:

Забелешка : ве Молиме внесете го вашето возило информации и да се провери дали оваа точка одговара за вашиот автомобил.Ако сè уште не може да се потврди, ве молиме кажете ни за вашата целосна VIN-Код, ние ќе ги провери за што точно.Пакетот Вклучува : 1 Гориво Пумпа Модул Собранието.Дел Броеви : E7144 M, 5018873 AA, 5018873 AB, 5096149 AA, 5096149 AB, SP7144 M, TU153, FG0425, P75026 M, 67670. Карактеристики на производот : Сите компоненти се внимателно проверени и потврдени да ги исполнуваат најстрогите стандарди за квалитет за да се обезбеди подолг животен век.Локалните НИ пријателски услуга по тим за решавање на вашите прашања во време, делови имаат гаранција 2 години, ние ќе адреса на било која од вашите прашања или прашања во врска со производот или цел навремено. 03-01 за Chrysler Градот &Земјата V6-3.3 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Chrysler Градот &Земјата V6-3.8 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Chrysler Војаџер L4-2.4 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Chrysler Војаџер V6-3.3 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Dodge Караван L4-2.4 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Dodge Караван V6-3.3 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 03-01 за Dodge Гранд Караван V6-3.3 L/3.8 L Гориво Пумпа Модул Собранието. 1 Гориво Пумпа Модул Собранието.Сензори за притисок се купени од ист чип OE снабдувач.Намалување на екстремно ниски минимални гориво работно ниво од 20мм до 10мм.Сите пластични делови се произведени со увезени високи перформанси ПОМ суровини.Модул употреба на гориво со pmp најзрела структура (38 серија), која може да sesist етанол, и со поголема ефикасност и подолг.Сензори за притисок се купени од ист чип OE supplier Reduce екстремно ниски минимални гориво работно ниво од 20мм до 10mm All пластични делови се произведени со увезени високи перформанси ПОМ суровини materials Module употреба на гориво со pmp најзрела структура (38 серија), која може да sesist етанол, и со поголема ефикасност и подолг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата