Ли Жените Плус Големина Опуштено-Одговара Бермуди Краток

Ли Жените Плус Големина Опуштено-Одговара Бермуди Краток

Това е достапна
DEN 597.60
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 82% Памук, 17% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Седи на половината, опуштено во седиштето и бедрото.Бермуди кратко се водат во тексас кој stitched задниот џеб и копче затворање.Пет-џеб стил.Подемот : 12.125 инчи, нога отворање : 26.5 инчи, inseam : 10 инчи.Производ Мерења беа направени со користење на големината 20 W.Ве молиме имајте на ум дека Мерењето може да варираат во зависност од големината.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надевам дека поради вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се движи вашата Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата